portal osiedli, dzielnic i miast

Rumia Rumia Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Rumia Park - sprawy osiedlowe » Forum » Prośba do wynajmujących
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prośba do wynajmujących

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
audiA6 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Pon Kwi 22, 2013 11:14
Posty: 35
Skąd: miasta

PostWysłany: Śro Lut 22, 2017 21:51    Temat postu: Prośba do wynajmujących

Szanowni lokatorzy wynajmujący mieszkania na naszym osiedlu. Skontaktujcie się z właścicielami wynajmowanych mieszkań, żeby pisemnie upoważnili Was do reprezentowania ich na zebraniu wspólnoty i do głosowania. Zróbmy porządek z zarządem, administracją, ochroną i firmą sprzątającą bo nas zajeżdżą tymi podwyżkami (to wszystko jedna klika). Opłaty czynszowe są też w Waszym interesie.
szczepanrumia 
   

Początkujacy


Wiek: 76
Dołączył: Czw Lut 23, 2017 11:36
Posty: 8
Skąd: Rumia-Park

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 12:09    Temat postu: Re: Prośba do wynajmujących

Witam,Jestem właścicielem mieszkania rumia park i wynajmuję mieszkanie Jestem za tym by wszyscy lokatorzy brali udział w zebraniach i mieli możliwości głosowania. Najwyższy czas zebrać wszystkich lokatorów ,albo zrobić listę
podpisaną przez lokatorów i wypowiedzieć tej administracji obsługę naszego osiedla Mam kilka dowodów rachunków
opłat z innych osiedli w Rumi łacznie z ostatnimi naszymi blokami w Rumi Parku
tylko u innej administracji .Podam przykład, mieszkanie w naszym osiedlu pod inną administracją mieszkanie 68m2 cała opłata zimowa z ubezpieczeniem którego u nas nie ma wynosi 660,90 zł Jeszcze lepsze jest porównanie opłat garażu u nas płacimy za garaż 71 zł a na osiedlu obok za taki sam garaż płacę 40 zł Z tego prostego przykładu widać szaloną różnicę Pozdrawiam szczepanrumia
audiA6 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Pon Kwi 22, 2013 11:14
Posty: 35
Skąd: miasta

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:12    Temat postu: Re: Prośba do wynajmujących

Rynek jest nasycony firmami, które świadczą usługi tego typu co te z naszego osiedla a są tańsze i niekiedy lepsze. Ale zarząd wspólnoty nie zrobi nic żeby było taniej (wiemy dlaczego). Moim skromnym zdaniem zarząd ma wywalone na dobro osiedla i wspólnoty i dlatego zmiany trzeba zacząć od nich.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama